csturk,cs turk,cstürk,cs türk serverleri,sxe,sxeinjected,sxewallhack,sxeduvar,sxehack,sxewall,wa

csturk,cs turk,cstürk,cs türk serverleri,sxe,sxeinjected,sxewallhack,sxeduvar,sxehack,sxewall,wa

sxe,sxeinjected,sxewallhack,sxeduvar,sxehack,sxewall,wallhack,kingcfg,cs1.6download,cs1.6teklink,spawncfg,cfgspawn,cscfg,csconfig

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Paylaş | 

Crossfire Online İtem Shop [ Öge Mağazası ] Nedir? Resimli Anlatım Nasıl Yapılır Geniş Anlatım Ayrıntılı

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
ßy!nnocent
Admin
Admin

Rep : -1

MesajKonu: Crossfire Online İtem Shop [ Öge Mağazası ] Nedir? Resimli Anlatım Nasıl Yapılır Geniş Anlatım Ayrıntılı   Paz Mart 13, 2011 2:42 am

İtem Shop (Öge Mağazası) Nedir ?

- İtem Shop silah, bomba, çanta, gözlük vs... Aklınıza gelebilecek tüm ögeleri (itemleri) içerisinde bulunduran kısımdır..
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x600.
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

1_
Item Shop Sekmesine tıklayarak Öge Mağazasına erişim sağlayabilirsiniz.
2_
Bu kısımı kullanarak ney üzerine alacağınız itemleri belirlersiniz.
3_

Buradaki Menüyü kullanarak All İtems seçeneğini seçerek İtemlerin hem
ZP hemde GP ile alınan itemleri görürsünüz. ZP İtems seçeneğini
seçerseniz sadece ZP ile alınan itemleri görürsünüz. GP seçeneğini
seçerseniz sadece GP ile alınan İtemleri görürsünüz.
4_
Bu kısımı kullanarak ne aradığınızı bulmanızı kolaylaştırırsınız.
Kullanıcı profilini gör http://csturk.bosforum.org

Crossfire Online İtem Shop [ Öge Mağazası ] Nedir? Resimli Anlatım Nasıl Yapılır Geniş Anlatım Ayrıntılı
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bedava En İyi 10 Online Video Çevirici
» lilo ve stitch oyunları
» Primeval Tanrıça; nasıl dünyayı yarattı Nil Nehri kökeni
» Iatkos V7 (intel-amd) X86, Normal Bilgisayarlar Icin
» Sims3 Hakkında Bilgiler